Duminică, 26 martie în Sala „Tomis” din Constanţa s-a desfăşurat Campionatul Judeţean de Arte Marţiale de Contact, la disciplinele sportive Kung-Fu şi Karate „Kyokushin”.

La campionat au participat 142 de sportivi, 85 la Kung-Fu şi 57 la Karate. Rezultatele sunt următoarele:

I.LA KUNG-FU
1. PROBA „TUISHOU” INDIVIDUAL
MASCULIN
1.SENIORI +18 ANI OPEN KG
1.SANDU MARIUS CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.IUSEIN TANIOR CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.PODARU GEORGE ALEXANDRU CSU NEPTUN CONSTANŢA
3.IACOBLEV COSMIN CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.JUNIORI 16-17 ANI OPEN KG
1.BOCAI TUDOR CS MAREA NEAGRA CONSTANTA
2.MACSIM MARIUS CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.PĂDURARU CRISTIAN CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.PANĂ ANDREI CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.CADEŢI 14-15 ANI OPEN
1.SANDU ROBERT GABRIEL CS MAREA NEAGRA CONSTANTA
2.MANGALAGIU DANIEL CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.TUZLARU PAUL CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.CUŢCAN GABRIEL CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
4.COPII 12-13 ANI -55 KG
1.BOCAI VLAD CS MAREA NEAGRA CONSTANTA
2.BOCĂNEŢ FLORIN CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.HAGI-CHERIM SELIM CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
5.COPII 10-11 ANI -30 KG
1.GURICĂ RAREŞ CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.CIOROIU DARIUS CRISTIAN CS SHAOLIN CALLATIS MANGALIA
3.GEORGESCU DANIEL CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.SULICĂ BOGDAN IUSTIN CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
6.COPII 10-11 ANI -35 KG
1.BRAŞOVEANU ANDREI ALEXANDRU CSU NEPTUN CONSTANŢA
2.CHISTOL ERIK NICOLAE CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.MIRON MARIO CRISTIAN CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.PANAIT ANDREI CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
7.COPII 10-11 ANI +35 KG
1.RUSU ALIN CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.KIRMIZIGUL ISMAIL YUSUF CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.CHENARU FLORIN CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.TĂUŢESCU ANTONIO CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI
8.COPII 8-9 ANI -25 KG
1.SIN BOGDAN IULIAN CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
2.ANEI TIBERIU IONUŢ CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.APOSTOL ŞTEFAN CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
9.COPII 8-9 ANI -35 KG
1.FECHET RADU CS MAREA NEAGRA CONSTANTA
2.CHISOI ANTONIO CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.CARAŞ DAVID MIHAI CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI
10.COPII 8-9 ANI -35 KG
1.PERPELEA ALBERT MARIO CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
2.SCORŢANU ALESSANDRO CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI
3.TIPA ALEXANDRU ANDREI CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI
11.COPII 8-9 ANI +35 KG
1.STATE ALEXANDRU CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.ALEXE SEBASTIAN CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.LUNGU IUSTINIAN IONUŢ CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
12.COPII 6-7 ANI -25 KG
1.RĂSĂUŢEANU ILIE CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.OMOCEA RAREŞ CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.ROMILĂ SERGIU CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI
13.COPII 6-7 ANI +25 KG
1.HAGI-CHERIM ZAFER CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
2.CIOCOIU IONUŢ CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.ALBU ANDREI CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

FEMININ
14.COPII 6-7 ANI -25 KG
1.DUMITRACHE MARIA CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.DUMITRACHE ELENA CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.CRĂESCU SOFIA IRINA CS MAREA NEAGRA CONSTANTA
15.COPII 8-9 ANI -30 KG
1.PANAIT VALENTINA CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.SAGĂU ROXANA CSU NEPTUN CONSTANŢA
3.IRIMIA LAVINIA ANDREEA CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.TIMOFTE DELIA ANDREEA CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
16.COPII 8-9 ANI +30 KG
1.CHISOI ANA CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.SANDU CARMEN ALEXANDRA CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.NEDELCU TEODORA DIANA CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.NITULESCU ARIANA CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
17.COPII 11-12ANI +35 KG
1.ENCICĂ ELIZA CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.VÎRDOL RUXANDRA TEODORA CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.MARINCIU ALEXIA ANDREEA CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
18. + 16 ANI, OPEN KG
1.DELIORGA DENISA MIHAELA CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI
2.NIŢULESCU CRISTINA CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.OCOLIŞAN MIHAELA LAURA CS NOUA GENERATIE MANGALIA

2. PROBA „LIGHT-FIGHTING SANDA” INDIVIDUAL
MASCULIN
1.SENIORI +18 ANI OPEN KG
1.IUSEIN TANIOR CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.SANDU MARIUS CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.IACOBLEV COSMIN CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.JUNIORI 16-17 ANI OPEN KG
1.BOCAI TUDOR CS MAREA NEAGRA CONSTANTA
2.PANĂ ANDREI CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.MACSIM MARIUS CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.PĂDURARU CRISTIAN CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.CADEŢI 14-15 ANI OPEN
1.MANGALAGIU DANIEL CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.SANDU ROBERT GABRIEL CS MAREA NEAGRA CONSTANTA
3.TUZLARU PAUL CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.CUŢCAN GABRIEL CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
4.COPII 12-13 ANI -55 KG
1.BOCAI VLAD CS MAREA NEAGRA CONSTANTA
2.HAGI-CHERIM SELIM CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.BOCĂNEŢ FLORIN CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
5.COPII 10-11 ANI -30 KG
1.GEORGESCU DANIEL CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.CIOROIU DARIUS CRISTIAN CS SHAOLIN CALLATIS MANGALIA
3.SULICĂ BOGDAN IUSTIN CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.CHIRIAC ANDREI LUCIAN CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
6.COPII 10-11 ANI -35 KG
1.PANAIT ANDREI CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.GURICĂ RAREŞ CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.CHISTOL ERIK NICOLAE CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.MIRON MARIO CRISTIAN CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
7.COPII 10-11 ANI +35 KG
1.TĂUŢESCU ANTONIO CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI
2.KIRMIZIGUL ISMAIL YUSUF CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.RUSU ALIN CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.CHENARU FLORIN CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
8.COPII 8-9 ANI -25 KG
1.ANEI TIBERIU IONUŢ CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
2.APOSTOL ŞTEFAN CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.SIN BOGDAN IULIAN CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
9.COPII 8-9 ANI -30 KG
1.PERPELEA ALBERT MARIO CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
2.CHISOI ANTONIO CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.TIPA ALEXANDRU ANDREI CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI
3.FECHET RADU CS MAREA NEAGRA CONSTANTA
10.COPII 8-9 ANI -40 KG
1.ALEXE SEBASTIAN CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.SCORŢANU ALESSANDRO CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI
3.CARAŞ DAVID MIHAI CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI
11.COPII 8-9 ANI -45 KG
1.STATE ALEXANDRU CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.LUNGU IUSTINIAN IONUŢ CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
12.COPII 6-7 ANI -30 KG
1.RĂSĂUŢEANU ILIE CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.ALBU ANDREI CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.OMOCEA RAREŞ CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.HAGI-CHERIM ZAFER CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA

FEMININ
13.COPII 6-7 ANI -25 KG
1.DUMITRACHE MARIA CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.DUMITRACHE ELENA CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.CRĂESCU SOFIA IRINA CS MAREA NEAGRA CONSTANTA
14.COPII 8-9 ANI -25 KG
1.PANAIT VALENTINA CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.SAGĂU ROXANA CSU NEPTUN CONSTANŢA
3.IRIMIA LAVINIA ANDREEA CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.TIMOFTE DELIA ANDREEA CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
15.COPII 8-9 ANI +30 KG
1.CHISOI ANA CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.NITULESCU ARIANA CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.SANDU CARMEN ALEXANDRA CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.NEDELCU TEODORA DIANA CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
16.COPII 12-13ANI +55 KG
1.DELIORGA DENISA MIHAELA
1.ENCICĂ ELIZA CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.VÎRDOL RUXANDRA TEODORA CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.MARINCIU ALEXIA ANDREEA CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
18. + 16 ANI, OPEN KG
1.NIŢULESCU CRISTINA CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.VÎRDOL RUXANDRA TEODORA CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA

3. PROBA „ERJIE-GUN FIGHT” INDIVIDUAL
MASCULIN
1.SENIORI +18 ANI OPEN KG
1.SANDU MARIUS CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.IACOBLEV COSMIN CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.IUSEIN TANIOR CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.PODARU GEORGE ALEXANDRU CSU NEPTUN CONSTANŢA

2.JUNIORI 16-17 ANI OPEN KG
1.PĂDURARU CRISTIAN CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.BOCAI TUDOR CS MAREA NEAGRA CONSTANTA
3.MACSIM MARIUS CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.PANĂ ANDREI CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.CADEŢI 14-15 ANI OPEN
1.MANGALAGIU DANIEL CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.CUŢCAN GABRIEL CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.TUZLARU PAUL CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.SANDU ROBERT GABRIEL CS MAREA NEAGRA CONSTANTA
4.COPII 12-13 ANI -55 KG
1.BOCAI VLAD CS MAREA NEAGRA CONSTANTA
2.HAGI-CHERIM SELIM CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.BOCĂNEŢ FLORIN CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
5.COPII 10-11 ANI -30 KG
1.GURICĂ RAREŞ CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.CHIRIAC ANDREI LUCIAN CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.CIOROIU DARIUS CRISTIAN CS SHAOLIN CALLATIS MANGALIA
3.GEORGESCU DANIEL CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
6.COPII 10-11 ANI -35 KG
1.PANAIT ANDREI CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.CHISTOL ERIK NICOLAE CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.MIRON MARIO CRISTIAN CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
7.COPII 10-11 ANI +35 KG
1.RUSU ALIN CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.CHENARU FLORIN CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.KIRMIZIGUL ISMAIL YUSUF CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
8.COPII 8-9 ANI -25 KG
1.ANEI TIBERIU IONUŢ CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
2.APOSTOL ŞTEFAN CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.SIN BOGDAN IULIAN CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
9.COPII 8-9 ANI -30 KG
1.CHISOI ANTONIO CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.FECHET RADU CS MAREA NEAGRA CONSTANTA
10.COPII 8-9 ANI -35 KG
1.STATE ALEXANDRU CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.ALEXE SEBASTIAN CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.SCORŢANU ALESSANDRO CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI
3.LUNGU IUSTINIAN IONUŢ CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
11.COPII 6-7 ANI -25 KG
1.RĂSĂUŢEANU ILIE CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.OMOCEA RAREŞ CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.ROMILĂ SERGIU CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI
12.COPII 6-7 ANI +25 KG
1.HAGI-CHERIM ZAFER CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
2.CIOCOIU IONUŢ CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.ALBU ANDREI CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

FEMININ
13.COPII 6-7 ANI -25 KG
1.DUMITRACHE ELENA CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.DUMITRACHE MARIA CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.CRĂESCU SOFIA IRINA CS MAREA NEAGRA CONSTANTA
14.COPII 8-9 ANI -30 KG
1.PANAIT VALENTINA CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.SAGĂU ROXANA CSU NEPTUN CONSTANŢA
3.IRIMIA LAVINIA ANDREEA CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.TIMOFTE DELIA ANDREEA CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
15.COPII 8-9 ANI +30 KG
1.NEDELCU TEODORA DIANA CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
2.CHISOI ANA CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.SANDU CARMEN ALEXANDRA CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
16.COPII 8-9 ANI +35 KG
1.MARINCIU ALEXIA ANDREEA CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
2.NITULESCU ARIANA CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
17.COPII 11-12 ANI +35 KG
1.NIŢULESCU CRISTINA CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.VÎRDOL RUXANDRA TEODORA CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.ENCICĂ ELIZA CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

4. PROBA „TOTAL-CONTACT FIGHTING” INDIVIDUAL
MASCULIN
1.COPII 8-9 ANI -30 KG
1.CHERAMETLI ALEXANDRU CS SALAMANDRA CONSTANTA
2.CHISOI ANTONIO CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.COPII 8-9 ANI -35 KG
1.MITREANGA ROBERT CS SALAMANDRA CONSTANTA
2.CARŞ DAVID MIHAI CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI
3.COPII 8-9 ANI -40 KG
1.DRĂGOI ANDREI CS AGIGEA
2.SCORŢANU ALESSANDRO CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI
4.COPII 10-11 ANI -30 KG
1.GEORGESCU DANIEL CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.BRUMĂ COSMIN CS KERU KENTO CONSTANTA
5.COPII 10-11 ANI -40 KG
1.STOIAN NICHOLAS CS KERU KENTO CONSTANTA
2.TĂUŢESCU ANTONIO CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI
6.COPII 10-11 ANI -35 KG
1.PARASCHIV TEODOR CS KERU KENTO CONSTANTA
2. GURICĂ RAREŞ CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
7.CADEŢI 14-15 ANI -55 KG
1.PARASCHIV ANDREI CS KERU KENTO CONSTANTA
2.DRĂGOI ALEXANDRU CS AGIGEA
8.CADEŢI 14-15 ANI -65 KG
1.MINOIU GEORGIAN CS KERU KENTO CONSTANTA
2.MANGALAGIU DANIEL CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
9.JUNIORI 16-17 ANI -85 KG
1.GAVRIL LAURENŢIU CS KERU KENTO CONSTANTA
2.PĂDURARU CRISTIAN CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
10.SENIORI +18 ANI -70 KG
1.SANDU MARIUS CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.BENCIU ADRIAN CS KERU KENTO CONSTANTA
3.BARTALOŞ CIPRIAN CS SALAMANDRA CONSTANTA
11.SENIORI +18 ANI -80 KG
1.OSTACHE CIPRIAN CS SAKURA CONSTANTA
2.POMÂRLEANU OVIDIU CS SALAMANDRA CONSTANTA
12.SENIORI +18 ANI +90 KG
1.MACSIM MARIUS CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.DRĂGHICI CLAUDIU CS AGIGEA

FEMININ
13.COPII 10-11 ANI +35 KG
1.PLETEA MARIA CS KERU KENTO CONSTANTA
2.ENCICĂ ELIZA CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
14.SENIOARE +18 ANI -65 KG
1.DELIORGA DENISA MIHAELA CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI
2.OCOLIŞAN MIHAELA LAURA CS NOUA GENERAŢIE MANGALIA

II.LA KARATE „KYOKUSHIN”
1. PROBA „KUMITE” INDIVIDUAL
MASCULIN
1.COPII 5-6 ANI -25 KG
1.POPESCU ANDREI CS OYAMA CONSTANTA
2.NĂSTASE IONUŢ CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
1.COPII 6-7 ANI -25 KG
1.MOHAI ŞTEFAN CS OYAMA CONSTANTA
2.ILIE EDUARD CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
3.PAGU ADRIAN CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
1.COPII 7-8 ANI -30 KG
1.POPESCU ŞTEFAN CS OYAMA CONSTANTA
2.PANCIU EDUARD CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
1.COPII 7-8 ANI -35 KG
1.BECU ALEXANDRU CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
2.HAŞIM ENIS CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
1.COPII 7-8 ANI -40 KG
1.CUPCEA MARCO CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
2.GHEORGHIU VALENTIN CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
1.COPII 8-9 ANI -30 KG
1.DOREANU MATEI CS OYAMA CONSTANTA
2.CUPCEA FERNANDO CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
1.COPII 8-9 ANI -33 KG
1.DOLEANU MATEI CS OYAMA CONSTANTA
2.DRAGOMIR DARIUS CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
2.COPII 8-9 ANI -35 KG
1.IROFTE MARIO CS OYAMA CONSTANTA
2.GONŢEA DARIUS CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
1.COPII 8-9 ANI -37 KG
1.GHEORGHE RAUL CS OYAMA CONSTANTA
2.GROPENEANU COSTIN CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
1.COPII 8-9 ANI -40 KG
1.LEABU SEBASTIAN CS OYAMA CONSTANTA
2.MĂRĂŞESCU MIHNEA CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
3.COPII 8-9 ANI -45 KG
1.VASILESCU ANDREI CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
2.BECHEANU ALEXANDRU CS SAKURA CONSTANTA
1.COPII 11-12 ANI -40 KG
1.TOBOC ALEXANDRU CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
2.SULIMAN IMRE CS OYAMA CONSTANTA
1.COPII 11-12 ANI -60 KG
1.ARDELEANU ALEXANDRU CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
2.DRĂGOI KAPLAN CS OYAMA CONSTANTA
1.COPII 12-13 ANI -38 KG
1.IVAN EDUARD CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
2.GRASU COSTIN CS OYAMA CONSTANTA
1.COPII 12-13 ANI -42 KG
1.ŢIMPU ŞTEFAN CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
2.ION ŞTEFAN CS OYAMA CONSTANTA
1.COPII 12-13 ANI -45 KG
1.EMIN MERIT CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
2.ZAFNAŢCHI MIHAI CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
1.COPII 13-14 ANI -50 KG
1.IACOB ALEXANDRU CS SAKURA CONSTANTA
2.EMIN METE CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
1.COPII 12-13 ANI -53 KG
1.AVRAMSEBASTIAN CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
2.BREŞUG ŞTEFAN CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
1.COPII 12-13 ANI -55 KG
1.DUŢU DARIUS CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
2.CULAMET LEVENT CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
1.COPII 12-13 ANI -75 KG
1.TRIŞCA ANDREI CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
2.PAVAL SEBASTIAN CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
1.COPII 14-15 ANI -80 KG
1.PREŞA MARIAN CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
2.CRÂNGAŞU GEORGE CS SAKURA CONSTANTA
1.COPII 15-16 ANI -65 KG
1.PĂCURARU FABIAN CS SAKURA CONSTANTA
2.IDRIS RAHMAN CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
3.BOBARU GEORGE CS SAKURA CONSTANTA

FEMININ
1.COPII 8-9 ANI -30 KG
1.UDREA SARA CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
2.TALPĂU CRISTINA CS SAKURA CONSTANTA
3.BUTACU GEORGIANA CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
1.COPII 8-9 ANI -35 KG
1.BLAGOVESNICO ANTONIA CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
2.GURIŢĂ ANDREEA CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
1.COPII 12-13 ANI -45 KG
1.APOSTOL BIANCA CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
2.CALISTRAT PETRONELA CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
1.COPII 12-13 ANI -50 KG
1.CRISTEA RUXANDRA CS OYAMA CONSTANTA
2.CULEA DANIELA CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
1.COPII 12-13 ANI -60 KG
1.PUIU ALEXIA CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
2.CORODEA MARIA CS OYAMA CONSTANTA

„Campionatul s-a desfăsurat pe durata a opt ore, foarte mulţi sportivi participînd la 3 sau chiar 4 probe. A fost un campionat lung şi greu! Au fost multe meciuri disputate, de calitate tehnică superioară, în care sportivii s-au luptat cu o mare dorinţă de a câştiga” a declarat președintele CS Marea Neagră, Florin Iordănoaia.

Împarte cu prietenii tăi: